Aanvraag Just Transition Fund

Op 1 maart jl. is de aanvraag voor het JTF-project ‘H2 Train and Learn hub’ ingediend bij het SNN. Mocht de aanvraag gegund worden dan zal het project starten op 1 september 2023, waarbij de resterende activiteiten uit Waterstof Werkt worden opgenomen in het nieuwe JTF-project.

Daarnaast hebben de partners de handen ineengeslagen om ‘Waterstof Werkt’ aan te vullen met nieuwe, educatief vernieuwende werkwijzen, meer kracht om arbeidspotentieel op alle niveaus aan te trekken en te verbinden aan de vraag uit bedrijven en maatschappij en om de samenwerking tussen de onderwijsniveaus te intensiveren middels een practor-lector-professor programma, zodat zowel onderwijs- als kennisontwikkeling zo snel mogelijk de juiste praktische impact heeft. 

Geografische verbreding

Naast de inhoudelijke voortuitgang vormt de ‘H2 Train and Learn hub’ tevens een geografische verbreding door toevoeging van het Drenthe College en NHL Stenden Hogeschool. Het besluit op de ingediende aanvraag volgt binnen 26 weken na indiening.

Vragen?

Heb je vragen over de aanvraag voor het JTF=project ‘H2 Train and Learn Hub’? Neem gerust contact op met  onze projectleider.

Jogchem Meinema, Drs.

Projectmanager en expert Human capital

Als projectmanager zet ik mijn jarenlange ervaring als adviseur en outsourcingspartner in op het gebied van opleiding en ontwikkeling. Mijn expertise ligt in het opzetten en implementeren van educatieve programma’s die inspelen op de behoeften van de arbeidsmarkt. Bij New Energy Coalition ben ik verantwoordelijk voor het human capital programma Waterstof Werkt: H2 Train and Learn Hub, waarbij ik werk aan een doorgaande leerlijn (van primair onderwijs tot post-initieel) voor waterstof die op korte termijn kan worden gerealiseerd in samenwerking met het onderwijs. Mijn focus ligt op het versterken van vakbekwaamheid en het versnellen van de energietransitie door middel van gerichte scholing en kennisontwikkeling in waterstof.

Expertises: Opleiding en ontwikkeling Arbeidsmarktgerichte scholing Waterstof Verbinden en samenwerken